Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Güzellik Uzmanı Meltem Arabacı

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan işlemdir.Kirpik Lifting Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir.

RANDEVU OLUŞTUR


Kirpik Lifting
Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan işlemdir.Kirpik Lifting Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Bu işlemde herhangi kimyasal bir madde kullanılmamaktadır. Böylece göze veya kirpiğe herhangi bir zararı olmaz. 5 adımdan oluşan bir prosedürdür. pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik gerdirme işlemidir.2- 3 ay aralıklarla tekrar edilebilir. İşlem sonrası 24 saat su değdirilmemelidir.

Bu işlemde herhangi kimyasal bir madde kullanılmamaktadır. Böylece göze veya kirpiğe herhangi bir zararı olmaz. 5 adımdan oluşan bir prosedürdür. pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik gerdirme işlemidir.2- 3 ay aralıklarla tekrar edilebilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Bizimle İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Randevu ve Görüşmeleriniz İçin Bizlere Aşağıdaki  İletişim Bilgilerinden Ulaşabilirsiniz …


TELEFON

Meltem Arabaci
+90 536 762 89 10
info@meltemarabaci.comBİZİ TAKİP EDİN !

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kampanyalarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin !Copyright by Güzellik Uzmanı Meltem Arabacı  2018. All rights reserved.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.